WebWave
wspiera małe firmy w zwiększaniu widoczności w internecie - umożliwiając samodzielne stworzenie własnej, responsywnej strony internetowej, zgodnej z wymogami SEO.

dhosting.pl to polska firma hostingowa, której celem jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań i
wspieranie użytkowników w ich ambitnych projektach w sieci.

PARTNEREAMI TECHNOLOGICZNYMI EKOBAROMETRU SĄ:

MEDIALNI

 • BeautyEko Monika Blezień - Ruszaj firma doradcza w zakresie ochrony środowiska oraz systemu BDO – Baza danych o produktach, opakowaniach oraz gospodarowaniu odpadami dla branży beauty i e-commerce jak również dla podmiotów z rynku  spożywczego, cukierniczego, motoryzacyjnego. 
 • „Chemia i Biznes” to dwumiesięcznik biznesowo-gospodarczy, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat rynku chemicznego i sektorów powiązanych.
 • Biznes dla Klimatu - Zielona transformacja potrzebuje nieustannej i skutecznej edukacji oraz praktycznego działania. Dlatego powołaliśmy do życia fundację Biznes dla Klimatu, której nadrzędnym celem jest integracja świata biznesu, nauki oraz wszystkich entuzjastów, którzy tak jak my wierzą, że bez realnych działań tu i teraz nie powtrzymamy zmian klimatu, a cenę naszych zaniechań zapłacą przyszłe pokolenia.
 • Gazeta Ubezpieczeniowa - Tygodnik „Gazeta Ubezpieczeniowa wydawany jest na rynku od 1999 r., a jego czytelnicy to prede szystkim: kadra zarzoozajacawyzszego i sredniego szczebla, specjalisci, brokerzy, multiagenci, agenci wytazni, firmy okotorynkowe (IT, likwidacja szkódassistance, kancelarie prawne).
 • Portfel Polaka to portal informacyjny o tematyce finansów i inwestycji, skierowany do osób chcących pozostawać na bieżąco z tematami finansów, giełdy, gospodarki.
 • Reach4 to portal informacyjny o inwestowaniu w startupy, spółki młode innowacje. Treści portalu skierowane są do osób zainteresowanych inwestowaniem lub finansowaniem swojego przedsięwzięcia.
 • Comparic to telewizja oraz portal, których tematyka skupia się wokół inwestowania, finansów, gospodarki oraz wszystkiego, co związane jest z biznesem. Redakcja śledzi aktualne trendy rynkowe oraz zainteresowania inwestorów, co pozwala serwować najbardziej dopasowane treści z Polski, Europy i świata. 
 • Radio MORS, czyli Mega Otwarte Radio Studenckie to internetowa radiostacja Uniwersytetu Gdańskiego nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • 300GOSPODARKA jest serwisem informacyjnym, który pisze o polskiej gospodarce w kontekście globalnym oraz o globalnej gospodarce w kontekście polskim.
 • Polska Izba Żywności Ekologicznej (PIŻE) jest organizacją parasolową, zrzeszającą rolników, producentów, przetwórców i sprzedawców branży certyfikowanej żywności ekologicznej oraz branż wspierających, jak ekokosmetyki, środki czystości czy opakowania.
 • Invest Cuffs - największa w Polsce i jedna z większych w Europie konferencja dla inwestorów indywidualnych i osób zainteresowanych finansami.
 • Polak Inwestor - inicjatywa edukacyjna udostępniająca raporty o postawach finansowych i inwestycyjnych Polaków i Polek oraz akcje edukacyjne z zakresu finansów i inwestowania.

 • Telewizja Biznesowa - jedna z wiodących na polskim rynku stacji telewizji internetowych o tematyce finansowej i inwestycyjnej, skierowana do inwestorów, przedsiębiorców i osób zainteresowanych świadomym zarządzaniem swoimi finansami.

 • Athenasoft to uznany lider w branży oprogramowania dla budownictwa. Firma kieruje się misją dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają klientów w skutecznym zarządzaniu projektami i osiąganiu sukcesów.

 • Women Invest - największa polska inicjatywa konferencyjna edukująca kobiety w zakresie finansów i inwestowania. Współorganizowana jest przez Fundację Invest Cuffs oraz największą internetową społeczność aktywizującą kobiety w świadomym dbaniu o finanse - Girls Money Club.

 • Świat OZE - ogólnopolski portal informacyjno-edukacyjny skupiony wokół tematyki odnawialnych źródeł energii, energetyki, elektromobilności, ekologii i ochrony środowiska.

 

EKSPERCCY

 • Algolytics - zwiększa efektywność biznesów poprzez: poprawę jakości danych automatyzację decyzji biznesowych z wykorzystaniem ML & AI, wysokiej jakości modele scoringowe do oceny ryzyka i segmentacji klientów
 • Alsendo - wiodąca platforma technologiczna do zarządzania wysyłkami i dostawami. Zapewnia firmom, od małych biznesów po duże przedsiębiorstwa i e-commerce, narzędzia oraz wsparcie niezbędne do osiągnięcia sukcesu.
 • Future Mind, część grupy Solita, to nagradzana spółka doradczo-technologiczna, która od 15 lat tworzy innowacyjne produkty cyfrowe.
 • Optimalenergy.pl – porównywarka cen. Doradzamy, tworzymy porównywarki, rankingi, kalkulatory w obszarach energii elektrycznej, gazu, fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii i stacji ładowania aut elektrycznych.
 • On Board Think Kong - część międzynarodowej sieci agencji marketingowych ECCO Network obecnej w ponad 40 krajach, łącznie zatrudniającej ponad 1500 specjalistów w 50 biurach na całym świecie. 
 • Fundacja Czysta Rzeka to organizacja pozarządowa bazująca na 6-letnim doświadczeniu przeprowadzania akcji społecznego sprzątania rzek i terenów zielonych pod nazwą „Operacja Czysta Rzeka", wokół której zgromadziła się ponad 60-tysięczną społeczność, która uprzątnęła z łona natury ponad 1300 ton odpadów.Polska Izba Żywności Ekologicznej - organizacja zrzeszająca rolników, producentów, przetwórców i sprzedawców branży certyfikowanej żywności ekologicznej oraz branż wspierających
 • Goniec.pl to nowoczesne medium informacyjne, które zwiększa świadomość użytkowników zarówno za pośrednictwem portalu internetowego, jak i mediów społecznościowych. Piszemy o polityce, wydarzeniach, show-biznesie i sporcie.
 • ​Sotrender to narzędzie wykorzystywane przez marketerów na całym świecie do analizy i raportowania działań social media.
 • Stowarzyszenie ESG Impact Network to organizacja reprezentująca przedsiębiorstwa i organizacje zaangażowane w kwestie zrównoważonego rozwoju. Prowadzi działalność doradczą, szkoleniową i komunikacyjną na temat zrównoważonego rozwoju firm oraz raportowania ESG (Environment Social Governance).
 • Spider’s Web to największy niezależny serwis tech-rozrywka-moto-biz w Polsce. Kilkunastu blogerów regularnie tworzy felietony, opiniotwórcze teksty, tłumaczy zagadnienia i doradza w zakupach elektroniki.
 • Rodzice dla Klimatu to oddolny ruch społeczny zrzeszający dorosłych, których głównym celem jest działanie na rzecz zdrowia, przyszłości i bezpieczeństwa przyszłych pokoleń, poprzez ochronę klimatu, środowiska, bioróżnorodności, a także praw człowieka, w tym prawa do oddychania czystym powietrzem.
 • Forum Odpowiedzialnego Biznesu - jest najdłużej działającą, od 2000 roku, i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją zrównoważonego rozwoju w kompleksowy sposób. Forum to organizacja ekspercka, inicjator i partner przedsięwzięć kluczowych dla ESG w Polsce.
 • Tygodnik Powszechny to pismo opinii wydawane w Krakowie od 1945 roku, poruszające tematy związane z życiem społecznym, kulturą, nauką i polityką, religią i życiem duchowym.
 • ​Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
 • WiseEuropa to niezależny think-tank, specjalizujący się w makroekonomii, polityce gospodarczej, europejskiej i zagranicznej. Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego
 • Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych (FPPE) jest organizacją pozarządową działającą na rzecz neutralnej klimatycznie i przyjaznej środowisku transformacji sektora transportu, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego.

 

 

Zostań

Partnerem

6. edycji

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PUBLIKACJĄ

Social Media

Metodologia VI EKObarometru

Badanie zostanie  zrealizowane w maju 2024 przez SW RESEARCH Agencję Badań Rynku i Opinii metodą wywiadów online (CAWI) na panelu internetowym SW Panel.

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

SW RESEARCH

Jesteśmy niezależną, certyfikowaną, polską agencją badawczą skoncentrowaną na realizacji badań sondażowych online i wdrażaniu systemów badawczych. Codziennie realizujemy dziesiątki tysięcy wywiadów i ankiet dla kilkuset firm i instytucji. 

Partnerzy VI edycji badania EKObarometr

 

Projekt EKObarometr w szóstej edycji zawdzięcza w dużej mierze swój kształt dzięki naszym partnerom strategicznym, eksperckim i medialnym. W badaniu wzięliśmy pod uwagę zadane przez nich pytania, a ich komentarze znajdziecie w podsumowaniu raportu.


Poniżej przedstawiamy Państwu partnerów szóstej edycji EKObarometru!

 

GREEN

Nuvalu - wiodąca firma doradcza na runku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Dostarcza ekspertyz w obszarze biur, powierzchni handlowych, magazynowych, przemysłowych oraz inwestycji w grunty i architektury wnętrz

 

STRATEGICZNI

 • AMS – lider w obszarze klasycznej i cyfrowej reklamy OOH w Polsce oraz w segmencie mebli miejskich, w tym EKO-wiat realizowanych w duchu nature based solutions
 • Grupa Akomex - czołowy producent opakowań kartonowych w Polsce, m.in. produktów z tektury litej, ulotek, etykiet, tacek i arkuszy laminowanych.
 • Nextbike Polska
 • Enyo - agencja full circle wyspecjalizowana w obszarach  strategii, brand identity, digital, brand advocacy, influencer marketing, PR, eventy, BTL / POS, design. 
 • Polska Organizacja Gazu Płynnego (POGP) jest organizacją zrzeszającą pracodawców zajmujących się zakupem, rozlewem, dystrybucją gazu płynnego – w tym LPG i LNG - oraz produkcją i obrotem urządzeniami służącymi do jego zastosowań, w tym instalacjami autogazowymi. 
 • GroupM - mediowa grupa inwestycyjna odpowiadająca za ok. 1/3 światowych inwestycji reklamowych na świecie oraz w Polsce.
 • Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, jako jedyna organizacja w Polsce, reprezentuje i wspiera cele strategiczne przedsiębiorców wyłącznie branży kosmetycznej. Skupia ponad 250 firm, w tym producentów i dystrybutorów kosmetyków, laboratoria, firmy doradcze i ośrodki dydaktyczne, a także ich partnerów okołobranżowych – dostawców opakowań i surowców.